Táborové tričko - JIŽ NENÍ MOŽNÉ OBJEDNAT

Jednou z našich nejstarších tradic je táborové tričko.  

Každý turnus tábora má svoje téma celotáborové hry a k tomu vytvořené speciální tričko, které na táboře nosí všichni vedoucí a po táboře slouží jako krásná vzpomínka na léto v Křižanově. Ukázky těchto triček z minulých let můžete najít v naší fotogalerii.

Rozhodli jsme se tuto možnost nabídnout i našim menším táborníkům, a to s motivem pro každý z turnusů samostatně. 

Veškeré informace (jak objednat, velikosti, jak s předáním atd.) naleznete v odrážkách pod obrázky s designem triček pro rok 2021.

knihovna mockup-1

Táborové tričko turnus I. a III. Cena 180,- Kč.

Jedná se o tričko k celotáborové hře Tajemství Křižanovské knihovny 2021.

cirkus mockup-1

Táborové tričko turnus II. Cena 180,- Kč.

Jedná se o táborové tričko k celotáborové hře Cirkus Křižanov 2021.

Tričko jde objednat dvěma způsoby. 

  1. Vyplněním této možnosti při registraci dítěte na tábor v poslední části přihlašovacího formuláře.
  2. Přes interaktivní formulář, který je obdobný registraci táborníka na tábor a naleznete jej kliknutím na tlačítko o řádek výše či zde. V případě využití této možnost Vám bude vygenerováno ID, které slouží k propojení Vaší objednávky s našim systémem. Je vhodné jej tak uvést při každé komunikaci týkající se Vaší objednávky.

Cena trička je jednotná pro všechny velikosti a turnusy a činí 180,- Kč.

Pakliže jste objednali tričko současně s přihlášením dítěte na tábor, je vhodné zaplatit tričko společně s cenou tábora, celková cena je pak 4 630,- Kč.

Pakliže jste objednali tričko samostatně, platební údaje Vám přijdou v emailu o potvrzení objednávky, variabilní symbol je totožný s variabilním symbolem při platbě za účast na táboře.

Velikost dospělý:                                                                                                            Velikost dětská:

Vyhotovené, vyprané a označené tričko na cedulce jeho jménem či zkratkou předáme táborníkovi v den nástupu na tábor a ubytování na chatku.

Pokud byste chtěli tričko osobně vyzvednout či poslat poštou před zahájením tábora (trička jsou obvykle vyhotovena pár týdnů před táborem), informujte nás o tom prosím v poznámce, rádi Vám vyjdeme vstříc a domluvíme se na předání či dopravě.

Jedná se o tričko s krátkým rukávem ze 100 % přadené prstencové bavlny o hmotnosti 155 g/m2. Tričko má dvojité švy, ramenní švy podšité páskou po celé délce
a boční bezešvý střih. Jedná se o kvalitní tričko s kvalitním potiskem, jak dokazují již archivní trička např. z roku 2010, která jsou na táboře často k vidění
u nejzkušenějších vedoucích.